Kõik sõltub sellest, kas kaup asub Eestis või välismaa laos, milline kogus kaupa telliti, kas on vajalik kaubale kanda peale täiendavat infot (näiteks graveerida karikaid või trükkida peale firma logo).
Kui kaup asub Eesti laos, siis kohaletoimetamine peale kauba eest tasumist võtab aega 1-3 tööpäeva. Need kaubad, mis pärinevad välismaalt, toimetatakse kohale 2 nädala jooksul.
Juhul kui on vaja kingitustele kanda peale firma logo või graveerida , võib kohaletoimetamine võtta aega kuni 30 päeva. Eriti suure tellimuse tarne lepitakse kokku läbirääkimiste teel.
SmartPost: Postikulu 3 eurot; 50 või enama eurose tellimuse puhul on postikulud tasuta.
Pärast tellimuse postitamist, saadetakse sms-ga teade, mis sisaldab infot pakendi kohta, personaalset uksekoodi ning teavet paki kättesaamise kohta (pakiautomaadi asukoht, kättesaamise aeg).
Informatsiooni pakiautomaatide asukoha kohta näete siin.
DPD kuller: kaup tuuakse teie poolt valitud aadressile, postikulu 5 eurot. 50 ning enama eurose tellimuse puhul on paki kättetoimetamine tasuta.

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, saate selle tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatud kaup ei tohi olla kasutatud ega rikutud, peab olemavigastamata originaalpakendis koos kõikide markeeringutegatäiskomplektis.
Seepärast soovitame kauba kättesaamisel pakk avada ettevaatlikult, püüdes pakendit mitte rikkuda. Transpordikulu ei tagastata.
Kauba tagastamiseks tuleb saata kiri aadressile info@kingitused.eu
Kirjas on vajalik näidata järgmised andmed saadetise kohta: kauba nimetus, arve number, maksekuupäev ja tagastamise põhjus.
Raha kantakse tagasi 14 päeva jooksul alates kauba tagastusest.
Tagasi kantud raha saadetakse samale arvenumbrile, millelt kauba eest tasuti.

Me küsime kliendilt ainult neid andmeid, mis on meile vajalikud tellimuse täitmiseks ja kauba kohale toimetamiseks.
Kliendiandmeid ei edastata kolmandatele isikutele.
Me saadame uudiseid ning pakkumisi ainult neile klientidele, kes on selleks oma nõusoleku andnud. Juhul, kui Te märkisite uudiste saamiseks omapoolse nõusoleku, saate selle ümbermõeldes, ära muuta. Selleks tuleb Teil meid teavitada ning me koheselt eemaldame Teie e-maili uudiste saajate nimekirjast.
Kauba eest on võimalik maksta Gifts and Awards OÜ ettemaksuarvele, mis saadetakse Teie meilile peale tellimuse vormistamist. Arve tasumisel palume maksekorralduse selgitusse märkida arve number. Peale raha laekumist Gifts and Awards OÜ kontole, hakatakse Teie tellimusega koheselt tegelema.